Zavoláme vám!

Zavoláme vám zpět a rádi se s vámi pobavíme o možnostech Adaptee Gastro.

naSlano & naSladko dělá skvělé burgery již druhým rokem

„Přesně před rokem jsme si plácli s naSlano & naSladko a nyní nastala ideální doba zhodnotit naši spolupráci. ”

Milovníci gastronomie, manželé Hanka a Michal, otevřeli svůj podnik v červnu 2022, protože jim v okolí chyběla nabídka poctivého jídla — domácích housek, kvalitního masa a čerstvé zeleniny od lokálních farmářů, ale také s láskou připravované dezerty, dorty a sweet bary.

Dnes si u nich na e-shopu můžete objednat až 6 dní předem. Třeba jejich hamburgery v domácí briošce, které si pečou každé ráno čerstvé. Podporují i regionální dodavatele. Maso dodává nedaleká farma Škodovi, stejně tak i hovězí lůj na kterém smaží jejich neuvěřitelné Hrancle. Na Hrancle používají vybranou odrůdu brambor z Českého pole určenou výhradně na hranolky. Rajčátka z Vysočiny dodává Farma Kožichovice. Jejich vlajková loď Božan se stal ihned třebíčskou legendou. Kromě čerstvé zeleniny, hovězího masa s cheddarem a slaninou pak obsahuje i domácí slaninový džem, který si sami vaří. U burgerů to ale nekončí. Pochutnat si můžete na jejich ručně obalovaných stripsech zapečených v Qurritu, domácím Hot Dogu s Bavorskou klobáskou, Trhaném hovězí se švestkovým chutney, domácích dipech nebo Coleslaw.

A pokud budete sledovat jejich sociální sítě , neunikne Vám žádná ze speciálních akcí které připravují — Kachní hody, Svatomartinská husa, Halloween, Valentýnský speciál a další…

Signature produkt

Úplně nejoblíbenějším produktem je Božan Klasik a Božan 2.0. Jedná se o upgrade Božana. A my ho můžeme jenom doporučit!

Jak se upekla naše spolupráce?

V minulosti v naSlano & naSladko využívali služby konkurence, ale nebyli zdaleka spokojeni. Proto přemýšleli o změně, a tak hledali informace a vybírali nejvhodnějšího dodavatele. Sjednali si schůzku s naším obchodním manažerem. Po ní bylo jasné, že máme mnoho vylepšení, které přesně odpovídají jejich potřebám. Adaptee Gastro totiž nabízí moderní řešení i s funkcemi, které jsou jako na míru ušité pro bistra a pomohou jim v každodenní práci. Majitelé se dlouho nerozmýšleli a rozhodli se přejít k nám.

Jak to bylo dál?

Stává se, že od podpisu smlouvy po zaslání podkladů a spuštění webu uplyne nějaký čas, někdy dokonce i týdny. To ale nebyl případ Hanky a Michala. Společně jsme doladili drobnosti a druhý den už byl web v provozu. Protože majitelé nenechali nic náhodě a už před startem pořádně šlapali do marketingu, první objednávky na sebe nenechaly dlouho čekat.

V průběhu roku začali využívat naši integraci s agregátorem Foodora. Díky tomu už obsluha nemusí používat dva tablety a vedení má všechny objednávky v jednom systému.

Pokračujeme

Více jak polovina objednávek v naSlano & naSladko je na rozvoz po Třebíči a blízkém okolí. Proto také každý kurýr používá aplikaci Driver. Ta umožňuje zobrazit doručované objednávky, navigaci, notifikaci zákazníků a další vychytávky, díky níž mají majitelé i kurýři logistiku objednávek pod palcem.

V naSlano & naSladko využívají různé funkce a vylepšení, které Adaptee Gastro nabízí: SMS notifikace, marketingové kampaně, newslettery, pop-up, kredity, promo kódy, možnost objednat jídlo náročné na přípravu, několik dní dopředu. Během března jsme jim, stejně jako všem našim zákazníkům, spustili na webu robota s umělou inteligencí — Gastrobota. Oproti předchozímu období se bistru naSlano & naSladko zvýšil obrat o 8,6 %. A to už je poznat.

Majitelé mají od začátku jasnou vizi, čeho chtějí dosáhnout. A Adaptee Gastro je jedním z dílků této skládačky. „Jsme se službami Adaptee Gastro nadmíru spokojeni. Systém nám umožňuje pracovat efektivněji a rychleji. Ve statistikách navíc vidíme všechna data, které jako majitelé potřebujeme. A rovnou si je můžeme vyexportovat do excelu a předat paní účetní”, říka majitel a díky tomu se v bistru mohou zaměřit na to, co jim opravdu jde — nabízet zákazníkům kvalitní jídlo a dezerty.

naSlano & naSladko v číslech

Zvýšení obratu o 8,6 % díky Gastrobotu.

Více jak polovina objednávek je přes rozvoz.