Zavoláme vám!

Zavoláme vám zpět a rádi se s vámi pobavíme o možnostech Adaptee Gastro.

Funkce

Náš produkt pomáhá při přijímání a vyřizování objednávek ve vaší provozovně, ať už se jedná o rozvoz nebo osobní odběr. Propojením všech funkcí dohromady dokážeme zefektivnit celý ekosystém vašeho podniku. Díky tomu dokážete vydělat více. A proto to děláme.

Objednávkový web

Základní kámen systému Adaptee Gastro v podobě objednávkového webu, který můžete využít i jako plnohodnotný web svého podniku, protože přes jednoduchou administraci můžete spravovat i ostatní stránky, jako jsou například fotky, texty o vás nebo třeba svůj blog.

Zjistit více
Terminál pro vyřizování objednávek

Aplikace v tabletu, která běží v restauraci a vyřídíte pomocí ní všechny objednávky. Nejen z webu, ale třeba i ty, které přijdou po telefonu. V Terminálu se potkají objednávky ze všech zdrojů, takže vám bude konečně stačit jeden tablet!

Zjistit více
Pokladna

Díky naší minipokladně nepotřebujete pořizovat samostatné pokladní řešení. Ušetříte tak náklady a veškeré informace máte na jednom místě. Online objednávky, telefonické objednávky i objednávky na baru nebo u stolu jednoduše zadáte do systému.

Telefonická objednávka

Řešení pro ty, kteří přijímají objednávky po telefonu. Dík němu zrychlíte vyřízení telefonické objednávky až o třetinu, snížíte chybovost při přepisování objednávek a operativně ji změníte.

Driver pro řidiče rozvozu

Aplikace, kterou ocení vaši řidiči. Seznam doručovaných objednávek, navigace, notifikace zákazníkům na mapě a další vychytávky pro co nejefektivnější rozvoz. Logistiku máte tak krásně vy i váš řidič pod palcem!

Digitální bon

Doplňková aplikace, kterou budou milovat všichni kuchaři. Nejen že nahradí klasické bony v podobě účtenek, ale hlavně pomáhá sledovat aktuální stav objednávek. A díky tomu se váš řidič dozví, že je nějaká objednávka připravena k rozvozu a pokud budete chtít, může se tuto informaci dozvědět i zákazník.

Obědová menu a krabičkové diety

Pravidelný rozvoz nebo třeba krabičky mají oproti objednávání svá specifika, která máme vyřešena. Plánování, platby dopředu a hlídání např. omezeného kontingentu.

QR objednávky

Váš zákazník si může jednoduše objednat a rovnou zaplatit, i když stojí před provozovnou nebo sedí u stolu. Pak jen stačí zavolat jeho číslo. Funkce jak dělaná pro prodej přes okno nebo různá bistra.

Vouchery

Výroba, prodej a distribuce voucherů je organizačně celkem náročný proces. Ať již v digitální (PDF) nebo fyzické podobě zabalené do dárkové obálky. My je umíme vyrobit, celé zadministrovat a zařídit i doručení. Voucher si pak váš zákazník uplatní sám v košíku při objednávce nebo jej načtete fyzicky přes Terminál.

Zjistit více
Kiosek Připravujeme

Nabídněte svým zákazníkům objednání přímo ve vaší provozovně u velkého tabletu s platebním terminálem. Pohodlně objednají, zaplatí a jen vyčkají na vyvolání čísla jejich objednávky. Je to snadné a hravé.

Statistiky

Díky podrobným statistikám máte dokonalý přehled o vašem provozu. Vývoj klíčových ukazatelů si můžete zobrazit na časové ose, detailní informace lze vidět pro libovolné období a všechny přehledy lze exportovat do tabulek pro další práci.

Marketing

Věrní zákazníci jsou pro většinu podniků velmi důležití. Pomocí marketingových kampaní, promo kódů, newsletterů a dalších vychytávek vám pomůžeme získávat nové loajální zákazníky a udržet si ty stávající.

Integrace a API

Adaptee Gastro je integrováno s celou řadou služeb a systému třetích stran. Ať jde o pokladní systémy, rozvozové nebo platební služby. Jsme otevření a na nových integracích pracujeme.

Zakázkový vývoj

Naše bohaté zkušenosti s vývojem aplikací a systémů pro gastronomii umíme využít i v rámci zakázkového vývoje. Pokud vaše požadavky nedokážeme splnit samotným řešením Adaptee Gastro, jsme schopni vyvinout aplikace na zakázku, stejně jako různé doplňky pro Adaptee Gastro.

Chybí vám nějaká funkce, kterou byste potřebovali?
Kontaktujte nás