Zavoláme vám!

Zavoláme vám zpět a rádi se s vámi pobavíme o možnostech Adaptee Gastro.

01. 05. 2024 • Z naší IT kuchyně

Dubnový speciál: otevíráme zahrádky

Nejen o nich jsme se rozepsali v dubnovém newsletteru.

Novinky Adaptee Gastro

Akce na dopravu Wolt Drive

Nemůžete najít kurýry, ale zároveň se nechcete vzdát rozvozu? S dopravou Wolt Drive máte po problému. 

Jak to funguje? Zákazník objedná jídlo na vašem e-shopu a zaplatí ho online, objednávka se potvrdí a ihned dojde do Wolt Drive upozornění, že se jedná o objednávku na rozvoz. 
A aby toho nebylo málo, přinášíme vám speciální akci na dopravu. Více informací v odkaze.

GastroWeb

Řada našich zákazníků se nám ozvala s tím, že by měla ráda i úvodní stránku (homepage), ze které odkáže zákazníka na objednávkový web. Proto jsme pro vás připravili novinku, díky které zákazníkům řeknete, kdo jste a co děláte. Může sloužit i jako rozcestník pro provozy s více pobočkami. Říkáme jí GastroWeb. A je zadarmo!
To, co lze na GastroWebu změnit, jsme sepsali sem. Pokud máte o úvodní stránku zájem, ozvěte se nám.
Čím poutavější a lákavější texty napíšete, tím lépe. Sepsali jsme pro vás tipy, co na úvodní stránku nepsat, abyste si neuškodili.
1. Nezačínejte přehršlem historických informací typu: Naše restaurace byla založena v roce... Většinou to nikoho nezaujme. Tedy pokud se datum neshoduje s příchodem Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu.
2. Nepoužívejte fotky z fotobanky. Zákazník bude spokojený jen tehdy, pokud dostane na talíři jídlo takové, jako je na obrázku.
3. Chcete psát aktuality nebo na webu zobrazovat instagramové příspěvky? V tomto případě je potřeba pravidelnost.

Tipy a triky

QR objednávky

Počasí přeje zahrádkám, a taky bistrům na koupalištích, food truckům, apod. Díky QR objednávkám si zákazník po načtení QR kódu vytvoří zkrácenou objednávku. Nemusí tak vyplňovat všechny údaje, jako u klasické webové objednávky.
Rádi vám zařídíme vygravírovaný QR kód na hliníkovém štítku, který můžete přilepit na jednotlivé stoly, dveře, apod.
Cena jednoho štítku s vlastním logem o velikosti 7 x 5 cm je 150,-. Je podlepen 3D páskou, takže už nemusíte řešit nic navíc. Minimální objednávka je 10 kusů.

Vrácení online platby

Čas od času je potřeba nějakou objednávku stornovat a zákazníkovi vrátit peníze. Vrátit hotovost není složité a stejně jednoduché je to i s online platbami. V Archivu Terminálu či CMS stačí objednávku stornovat a následně její refundaci vyřešit přímo v CMS. Jak na to se dozvíte v návodu.
Náhradu můžete také provést například formou kreditů, voucheru nebo promo kódu.

Z blogu...

Pravidelně píšeme také články na náš blog. V dubnu jsme sepsali, co všechno potřebujete, abyste mohli začít podnikat s food truckem.


Připojte se ke stovkám spokojeným klientům

Získejte nejlepší tipy, novinky a lorem i psům do vašich schránek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.