Zavoláme vám!

Zavoláme vám zpět a rádi se s vámi pobavíme o možnostech Adaptee Gastro.

01. 04. 2024 • Z naší IT kuchyně

Březnový speciál: statistika není nuda

Přejeme vám příjemné čtení a těšíme se na další společné kroky v digitálním světě!

Novinky Adaptee Gastro

Štítek Na objednávku

Spousta z vás s oblibou u produktů používá štítky. Ke štítkům Novinka, Specialita, Doporučujeme, Oblíbené, Nejprodávanější, Akce dne, Akce měsíce, jsme nově přidali i štítek Na objednávku.

Filtrování statistik

Zrychlujeme práci se statistikami. Na jedno kliknutí můžete vidět dnešní a včerejší statistiky, statistiky z tohoto a minulého týdne, tohoto měsíce, posledních 7 nebo 30 dní nebo si můžete vyfiltrovat vlastní období.
Abyste nemuseli zadávat datum posledního měsíce ručně, přidali jsme do rychlého filtru i volbu Minulý měsíc. 

Prodej dle typu produktu

S úpravami ve statistikách nekončíme. Při zobrazení detailních statistik zjistíte, že jsme všechno různě přesunuli. Může za to přidání nového přehledu- Prodej dle typu produktu. Kromě typu produktu v něm najdete počet prodaných kusů a celkovou částku, za kterou bylo zboží prodáno. A radost z novinky bude mít také vaše účetní. Díky tomuto přehledu si totiž jednoduše dopočítá DPH. 
Ke všem produktům doporučujeme přiřadit jejich typ. V opačném případě se budou zobrazovat jako Nezařazené.

Tipy a triky

Doporučená zařízení 

Hledáte nové zařízení pro Terminál, aplikaci Driver nebo chcete začít používat Digibon, Kiosek či Menuboard? Na hlavní straně v CMS naleznete odkaz, kde pravidelně aktualizujeme doporučená zařízení. A pokud přece jen nenajdete zařízení podle představ, ozvěte se nám. Rádi vám poradíme.

Smart Voucher na gastrozážitky

Neustále rozšiřujeme síť restaurací po celé České republice, kde mohou zákazníci chytré vouchery nakupovat. Chcete je také nabízet? Stačí, když se zaregistrujete na stránkách Smart Voucher a během pár minut můžete začít prodávat online vouchery. Nejvíce se ale stále prodávají fyzické vouchery, obrandované logem restaurace. Zákazník na něj může přidat vzkaz nebo věnování a my ho doručíme za vás.

Z blogu...

Pravidelně píšeme také články na náš blog. Dočtete se například, proč si platit reklamu na Facebooku nebo vám dáme tipy, jak prodávat kávu online.

Připojte se ke stovkám spokojeným klientům

Získejte nejlepší tipy, novinky a lorem i psům do vašich schránek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.