Zavoláme vám!

Zavoláme vám zpět a rádi se s vámi pobavíme o možnostech Adaptee Gastro.

29. 09. 2021 • Z naší IT kuchyně

Adaptee Gastro se propojilo se Storyous: Konec dvojitého zapisování

Pokud víte, že my jsme nejlepší objednávkový online systém a Storyous je nejpokročilejší pokladní systém pro gastronomii, tak máte jasno v tom, že je to zpráva dne!


Storyous využívá hodně našich zákazníků. Tudíž slovo dalo slovo a společně chceme urychlit a zjednodušit proces online objednávek a jejich zapisování do podkladního systému. Jako vždy jsme všechno pilně testovali v provozu.


Dost bylo zapisování pro zapisování

Všichni to znáte, zákazník si objedná online a vy to pak přepisujete do pokladního systému. Jako proč? Nyní to jde i jinak.
Propojení Adaptee Gastro se Storyous funguje tak, že si zákazník restaurace objedná na webu, objednávka se přepíše do systému Adaptee Gastro, a zároveň vše i do pokladny od Storyousu.


Nic se nepřepisuje rúčo!

Technika to dělá automaticky. Z tiskárny pokladního systému obsluze vyjede:


·        Bon do kuchyně od Adaptee Gastro – aby se vědělo, co se má vařit (objednávka se zobrazí I na digitálním bonu v kuchyni, pokud ji máte);


·        bon pro řidiče – na kterém jsou všechny informace o objednávce pro řidiče;


·        a konečně i účtenka ze Storyous – restaurace se pak vůbec nemusí dívat do online objednávek, ale má vše na pokladně a propíše to i do skladu.Zkrátka objednávka se automaticky přesype tam, kam je to potřeba.  Dokonalé, že?

Připojte se ke stovkám spokojeným klientům

Získejte nejlepší tipy, novinky a lorem i psům do vašich schránek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.